BIZnest konto – opinie o koncie dla firm

Każdy przedsiębiorca musi mieć konto bankowe, z którego sam będzie musiał opłacać rachunki i wszelkie płatności i na które wpłacać pieniądze będą jego kontrahenci. Musimy więc przejrzeć ofertę banków i wybrać najlepsze konto dla firm, czyli takie, które będzie najlepiej odpowiadać na nasze potrzeby. Polecanym rachunkiem jest BIZnest konto. Jaką opinie o nim przeczytamy w sieci internetowej?

Jak wybrać najlepsze konto dla firm?

Wybierając rachunek bankowy dla firmy, trzeba wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Ważne są udogodnienia, dostęp do rachunku oraz pomocy ze strony banku (sprawnie działająca infolinia) oraz niskie koszty utrzymania i użytkowania. Ważne jest także, by bank miał oddziały, do których będziemy mieć stały dostęp, co może się przydać, gdy będziemy mieć jakiś problem. Przed dokonaniem wyboru określmy, jakie operacje bankowe będziemy wykonywać najczęściej, a zakładając rachunek wybierzmy najlepsze konto dla firm, w którym będzie można robić to najtaniej.Zobacz ofertę: konto dla firm od Nest Banku.

Wybieramy najlepsze konto dla firm. Jakie opinie ma BIZnest konto?

Rachunek BIZnest konto jest prowadzony w Nest Banku, a korzystać z niego mogą osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i będące rezydentami według Prawa dewizowego. Konto dla firmy w Nest Banku można otworzyć w oddziale oraz przez internet i smartfon. Oferuje ono m. in. bankowość głosową oraz pełen serwis transakcyjny w smartfonie. Czy jest to najlepsze konto dla firm, a Nest Bank jest dobrym bankiem? Z pewnością jest to bank nowoczesny, który swoją ofertę adresuje do klientów indywidualnych i firm zainteresowanych prostą obsługą finansową. Klienci, którzy mają konto firmowe, mogą korzystać z fizycznych oddziałów w celu załatwienia podstawowych usług bankowych.

Zobacz również  Sposoby doładowania telefonu – zobacz, jak to zrobić najszybciej

Czy BIZnest konto to najlepsze konto dla firm? Ile kosztuje jego prowadzenie?

Konto BIZnest na tle wielu innych ofert prezentuje się bardzo korzystanie i atrakcyjnie, gdyż wyróżnia się całkowitym brakiem opłat za najczęściej wykonywane usługi bankowe: prowadzenie konta, użytkowanie karty i przelewy. Wprowadzono tylko opłatę w wysokości 5 zł za przelew w oddziale.

Użytkownik nie płaci za dokonywane przelewy krajowe, europejskie oraz do ZUS i Urzędu Skarbowego, czyli najczęściej wykonywane operacje. Na całym świecie ma dostęp do bankomatów za darmo. Wprowadzono opłaty za przelew zagraniczny (5 zł), polecenie zapłaty (5 zł) oraz za wyciąg bankowy w formie papierowej (5 zł miesięcznie). Za czynność wydania zaświadczeń i opinii bankowych bank pobiera opłatę w wysokości 50 zł. Trzeba będzie także zapłacić 25 zł za wydanie duplikatu karty, jeśli ją zgubimy.

Czy klienci uważają, że BIZnest konto jest najlepszym kontem dla firm?

Klienci są zadowoleni z obsług banku oraz tego, że rachunek jest w pełni funkcjonalny i darmowy. Podkreślają, iż faktycznie nie płacą nic za prowadzenie konta, przelewy przez internet (w tym także do ZUS i US) oraz wypłaty pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce. Darmowa jest także w użytkowaniu karta do konta, a nie trzeba spełnić żadnych warunków.

Zobacz również  Program księgowy, jaki wybrać?

Szukając najlepszego konta dla firm, warto zainteresować się ofertą Nest Banku, gdyż oferowany rachunek jest najtańszy, a spełnia wszystkie wymogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *