Odkryj więcej – przedstawiamy najlepsze rowery elektryczne górskie

Od pewnego czasu rowery elektryczne górskie stają się doceniane nawet przez najbardziej zatwardziałych kolarzy. Dzięki nim nie tylko możemy wrócić do ulubionego sportu po kontuzji, ale często jesteśmy w stanie dojechać tam, gdzie nasz organizm do tej pory nam uniemożliwiał podróż. Sprawdźmy więc, jakie są najlepsze markowe rowery elektryczne górskie na ten sezon i dowiedzmy się o nich więcej.

 

Rower elektryczny górski Haibike Xduro Alltrail 6.0

Wszechstronna propozycja marki Haibike została wyposażona wyłącznie w przednią amortyzację, by zapewniać maksymalną wydajność w czasie podjazdów, a jednocześnie dobrze trzymać przyczepność na nierównościach. Model Xduro Alltrail 6.0 wyposażono w silnik Flyon charakteryzujący się bardzo dobrą pracą w trudnych, górskich terenach. Silnik jest zabezpieczony przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, tak samo jak akumulator, który jest ukryty w ramie. Przełożenia za pomocą przerzutki Sram GX Eagle zmienia się ekspresowo i płynnie. Dodatkowo, można za pomocą sterownika ustawić poziom wsparcia silnika elektrycznego, zależnie od tego ile własnej mocy chcemy włożyć w jazdę, lub czy chcemy oszczędzić baterię by pojechać dalej niż zazwyczaj. Rowery elektryczne górskie Haibike są zaprojektowane ze szczególną dbałością, dzięki czemu są w stanie zapewnić użytkownikowi najlepsze wrażenia na trudnych, górskich trasach.

 

KTM Macina Team, czyli austriackie rowery elektryczne górskie

Propozycje marki KTM, tak samo jak te z oferty Haibike, wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i przemyślanymi konstrukcjami wykonanymi w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Ciekawym modelem z oferty marki KTM jest między innymi Macina Team 291. Ten model to również hardtail, z przednią amortyzacją FOX i napędem klasycznym opierającym się na przerzutce Shimano SLX. W rowerze KTM zastosowano silnik Bosch Performance CX – obecnie najmocniejszą z jednostek Bosch, oferującą wysoką moc maksymalną doskonałą do jazdy górskiej.

 

Rowery elektryczne górskie z pełną amortyzacją

Takie modele obecnie wiodą prym wśród konstrukcji górskich z napędem elektrycznym. Liczne modele znajdziemy między innymi w ofercie marki Haibike. Propozycje, jakim szczególnie warto się przyjrzeć to rowery Fullnine 4, Allmtn 1 czy Adventr FS 8. Ostatni z wymienionych przez nas rowerów to bardzo ciekawa mieszanka roweru górskiego z trekkingowym. Jego charakterystyka przystosowana jest do jazdy po trudniejszych terenach, a równocześnie został on wyposażony tak, by umożliwiać dłuższe wyprawy. Warto szczególnie wziąć pod uwagę model Adventr FS 8 jeśli planujemy wyjazd za miasto, gdzie rowerem będziemy jeździć po górskich szlakach.

 

Gdzie kupić najlepsze rowery elektryczne górskie?

Modele o tym charakterze, tak jak i każdy inny rower elektryczny najlepiej jest kupować w profesjonalnych sklepach rowerowych. Sprzedawcą, któremu warto zaufać jest BikeSalon, który od lat istnieje na rynku jednośladów i zatrudnia doświadczonych specjalistów z zakresu kolarstwa. Rowery elektryczne górskie Warszawa znajdziesz w placówkach stacjonarnych tego sklepu przy ulicy Wrocławskiej 25 i Ostrobramskiej 38b. Zakupu możesz dokonać także przez internet – rowery elektryczne górskie online kupisz na bikesalon.pl.

 

Wybierając rowery elektryczne górskie warto szczególną uwagę przyłożyć do jakości oglądanych modeli. Decydując się na produkt markowy mamy pewność, że kupiony przez nas rower będzie nam długo i doskonale służył, a także zapewni nam świetną zabawę na szlakach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *