Porównaj lokaty bankowe w Nest Banku

Lokata bankowa to z całą pewnością bardzo korzystne rozwiązanie dla wielu osób. Dzięki lokacie można zainwestować nadwyżkę swoich środków finansowych oraz czerpać z tego profity. Bardzo dobrym wyborem będzie założenie lokaty w Nest Banku. Bank ma w swojej ofercie bardzo zróżnicowane produkty finansowe, z którymi warto się zapoznać, aby wiedzieć, co najkorzystniej jest wybrać.

Nest Lokata Witaj

Wśród różnego rodzaju lokat oferowanych przez Nest Bank można przede wszystkim wymienić taki produkt finansowy jak Nest Lokata Witaj. Tego rodzaju lokata przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych klientów, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, aby zachęcić nowe osoby do założenia konta w tym banku. Lokatę można założyć już od kwoty tysiąca złotych. Maksymalnie można na niej umieścić aż dziesięć tysięcy. Oprocentowanie na lokacie wynosi 2,5%, co jest bardzo dobrą ofertą w obecnych czasach, dlatego warto z niej skorzystać, jeśli tylko posiada się taką możliwość.

 

Nest Lokata Lojalna

Kolejną lokatą, którą można znaleźć w ofercie banku Nest jest Nest Lokata Lojalna. Tego rodzaju instrument finansowy przeznaczony jest przede wszystkim dla obecnych klientów banku, którzy posiadają założone w nim konto. Lokatę można założyć już od kwoty tysiąc złotych. Natomiast maksymalnie można na niej umieścić aż dwa miliony złotych, co jest kwotą bardzo dużą. Oprocentowanie na lokacie wynosi 1%. Warunkiem do założenia lokaty jest konieczność otrzymywania wynagrodzenia na konto w banku.

Zobacz również  BIZnest konto – opinie o koncie dla firm

 

Nest Lokata Nowe Środki

Wśród różnych lokat oferowanych przez Nest Bank można również wymienić produkt taki jak Nest Lokata Nowe Środki (https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/oszczednosci-lokaty/nest-lokata-nowe-srodki). Jest to lokata przeznaczona dla obecnych klientów banku, którzy posiadają w nim założone konto. Lokatę można założyć już od tysiąca złotych, natomiast maksymalnie można na niej umieścić aż dwa miliony złotych. Oprocentowanie na lokacie wynosi 0,9% i jest to lokata przeznaczona na nowe środki wpłacone na konto przez klienta banku.

 

Nest Lokata WIBOR

Kolejnym produktem finansowym, który oferowany jest przez Nest Bank jest taki instrument jak Nest Lokata WIBOR. Na lokacie można umieścić dowolnie wybraną przez siebie kwotę, ponieważ nie są w tym przypadku narzucone żadne ograniczenia. Jest to lokata dla klientów banku, jednak jej założenie nie jest obwarowane żadnymi dodatkowymi wymaganiami. Oprocentowanie lokaty zależne jest od stawki WIBOR. Aktualnie wynosi 0,66%.

 

Nest Lokata

Kolejna lokata online, którą można założyć w Nest Banku to Nest Lokata. Jest to produkt finansowy przeznaczony dla klientów banku, który można założyć bez żadnych dodatkowych warunków. Na lokatę można wpłacić dowolnie wybraną przez siebie kwotę, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku. Oprocentowanie na lokacie jest stałe w trakcie trwania roku i obecnie wynosi 0,75%. Warto skorzystać z tego instrumentu finansowego, ponieważ jest bardzo korzystny. Lokatę można założyć po zalogowaniu się na swoje konto w Nest Banku.

Zobacz również  Sposoby doładowania telefonu – zobacz, jak to zrobić najszybciej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *